Aangesloten Kringen

 

Hieronder vindt u de lijst van alle aangesloten kringen (postzegelclubs).

Zoek de dichtsbijzijnde kring via de overzichtskaart.

AarschotParochiezaal
Jan van Ophemstraat 23
3200 Aarschot
2de zondag: 9-11u 4de zaterdag: 19-20u
AntwerpenZaal BART
Sint Barthelomeusstraat 9A
2170 Merksem
elke zondag: 9 tot 11 uur
Antwerpen Linker OeverSint-Anna centrum
Hanegraafstraat 5
2050 Antwerpen
1ste en 3de dinsdag: 20-22u
Antwerpen-PolderEikers Hof
Groot Hagelkruis 6
2180 Ekeren
2de en 4de zaterdag: 15 u
ArendonkCampus De Wamp
De Maaskens 10
2370 Arendonk
2de zondag: 10 u
BrasschaatDen Eekhoorn
Hoge Kaart 80
2930 Brasschaat
4de dinsdag: 19 u
BruggePhilharmonie
Baron Ruzettelaan 53
8310 Assebroek
2de en 4de zondag: 9 -12 uur
Brussel-LakenNekkerdal
Boxtaellaan 107
1020 Laken
1ste zaterdag: 13u30-16u30
DeurneZaal Ruggehof
Fr. Van Dijckstraat 46
2640 Deurne
elke dinsdag: 19u30
DiestScafnis
St-Hubertusplein 2
3290 Schaffen
2de en 4de donderdag: 20 u
EekloDe Leke
Lekestraat 33
9900 Eeklo
1ste zondag: 9 - 11 u
GentImmer Vooruit
Sint Baafskoutersstraat 15
9040 Gent
2de en 4de zondag: 9
Herk-de-stadVolksmacht
Wendelenplein
 Herk-de-stad
1ste vrijdag: 19.30 u
HouthulstMarkthuis
Markt 11
8650 Houthulst
4de zondag: 10 u
IzegemClublokaal
Gentsestraat 31
8870 Izegem
1ste zondag: 10 u
KalmthoutFanfare lokaal
Schooldreef
2920 Kalmthout
1ste woensdag: 20 -22u 3de zondag: 10-12u
KapellenD'Oude Pastorij
Dorpstraat 45
2950 Kapellen
3de donderdag: 18.30u
Keerbergen't Moleken
Haachtsebaan 1
3140 Keerbergen
2de maandag: 19.30-22.00u
KnokkeNew Granny
Lippenslaan 5
8300 Knokke-Heist
3de en 5de donderdag: 20u
KontichParochiecentrum
Magdalenastraat
 Kontich
2de en 4de zondag: 10 uur
KortrijkCafé De Klokke
Graaf Boudewijn IX-laan 2
 Kortrijk
3de zondag:10-12u
LeopoldsburgCultureel Centrum
Kastanjedreef 1
3970 Leopoldsburg
1ste donderdag: 19u
LeuvenCafé 'Sport'
Martelarenplein 13
3000 Leuven
1ste zaterdag: 9:30u, 3de zaterdag: 14:30u, laatste maandag: 19:30u
LommelHuis van de Jeugd
Norbert Neeckxlaan 50
3920 Lommel
3de donderdag: 20u
MaasmechelenCultureel Centrum
Koningennelaan
3630 Eisden
1ste en 3de zondag: 10u
MechelenDen Yzer
Grote Markt
2800 Mechelen
1ste en 3de zondag: 10-12u
Mechelen (Op Sinjoor)Libertuscentrum "De Brug"
Nekkerspoel
2800 Mechelen
2de zaterdag: 14-17u
Mortsel - KAPCHof Van Rieth
Sint Hathebrandstraat 68
2640 Mortsel
2de & 4de zondag : 10-12 uur.
Niel-RupelstreekGemeentelijke basisschool
Veldstraat
2845 Niel
1ste en 3de zondag: 9-12u
OostendeHotel Royal Astrid
Wellingtonstraat 1
8400 Oostenda
3de zondag: 10u
OpglabbeekZaal Vona

3660 Opglabbeek
1ste zondag: 9u
OudenburgParochiaal centrum
Hoogstraat 8
8460 Oudenburg
2de donderdag: 19:30u
RoeselareCentrum Rinus
Beverseaardeweg
8800 Roeselare
2de zondag: 9:30u
Sint-NiklaasOns Huis
Schoolstraat 270
9100 Sint-Niklaas
één vergadering per maand, Voor meer info, raadpleeg hoofdbestuur KVBP
TernatC.C. "DE PLOTTER"
Kerkstraat 4
1742 St. Kat. Lombeek
meestal laatste zaterdag: 14u30
TieltBatavia
Pittemsesteenweg 28
8700 Tielt
2de vrijdag: 20:15u
TienenDe Serre
Stadspark
3300 Tienen
2dee zondag: 9:30-11:30u - 4de maandag: 20 - 22u
TongerenBasisschool St-Lutgart
Beemdstraat 4
3700 Tongeren
1ste donderdag: 20u - 3de zondag: 10u
TorhoutC.C. De Brouckère
Aartrijksestraat 6
 Torhout
4de zondag: 10u
WilrijkCafé De Nieuwe Kroon
St. Bavostraat 69
2610 Wilrijk
om de 14 dagen: dinsdag: 17:30u
ZeleAgra-Zaal
H. Hartplein 12
9240 Zele
2de zondag: 10u - laatste vrijdag: 20u
ZomergemParochiaal centrum
Luitenant Dobbelaerestraat 14c
9930 Zomergem
2de maandag:20u